קליפ בהפתעה - מכל הלב 

קליפ בהפתעה!

אחת המתנות הכי מבוקשות היום היא קליפ בהפתעה ויש להדגיש ולציין שהכול בזכות עידן הדיגיטל, ששם את כל הרגשות שלנו באייקונים ולייקים ולא מאפשר לנו להרגיש כלום חוץ מטאץ', לא מאפשר לנו להתרגש בעולם וירטואלי קר ולכן באו האירועים המשמחים ומאפשרים שלנו לעשות משהו אנושי ונוגע כמו למשל להזמין לאנשים שאנחנו אוהבים קליפ בהפתעה.

קליפ בהפתעה באמת מפתיע משום שקשה מאוד להפתיע אנשים שחיים בעולם של אפליקציות עם סף דחיית סיפוקים הכי נמוך מאז ומעולם. אז איך אפשר לעשות משהו לרגל אירוע שינצח את המיידיות, התזזיות והאינטנסיביות של החיים היום- רק קליפ בהפתעה.

 

משהו ילדותי, תמים ונוגע ללב- קליפ בהפתעה!

יש משהו מאוד ילדותי, תמים ונוגע ללב בקליפ בהפתעה. שיר שנכתב במיוחד לרגל החגיגה על בעל השמחה, שמספר עליו, מדבר אליו במילים במנגינה, זה משהו שחודר ללב יותר מכל מתנה.

קליפ בהפתעה מזמינים לכל אירוע כמו חתונה, יום הולדת, יום נישואין, אירוע פרישה מעבודה, בר או בת מצווה. הקליפ מדבר אל החוגגים בשירים, המזמינים משתתפים שרים ורוקדים ואין שמחה יותר מדבקת מזו.

 

 

קליפ בהפתעה- צריך מילים ומנגינה!

קליפ בהפתעה דורש כתיבת שיר מיוחד על בעל השמחה. אנחנו בחברת הפקת קליפ בהפתעה פונים אל המזמינים ומבקשים מהם מספר פרטים על בעל השמחה כמו מקצוע, גיל, שאיפות, נטיות, תחביבים ועוד. על סמך המידע הזה כותבים שיר על לחן שהמזמינים בוחרים וביחד נוצר השיר עליו מצלמים את הקליפ בהפתעה.

נציין כי סגנון הקליפ בהחלט קשור בלחן המוכר, ואת המילים מתאימים ללחן ולכן כל פעם יכול לצאת קליפ אחר, בהתאם כמובן לאופי של בעל השמחה ולמידע עליו.

 

שקט מצלמים!

אחרי כתיבת השיר לקליפ בהפתעה, קובעים יום צילום לאירוע. יכולים כמובן להגיע החברים והמשפחה, להתארגן על הצילום, לבוא עם תלבושות, אביזרים ועוד.

הקליפ בדרך כלל הוא חגיגה אחת גדולה של שמחה, המוקדשת לחוגגים והיא מאפשרת למשתתפים לעשות ככל העולה על רוחם כדי לשמח את בעל השמחה, יש כאלה שמשתוללים, יש שעושים פרצופים ובכל מקרה כולם שרים ומצטלמים.

 

הקלטות וצילום- ברמה מקצועית וטכנולוגית גבוהה!

את הקלטת השיר מבצעים המשתתפים בקליפ או שיש אפשרות שאת השיר לקליפ בהפתעה ישירו זמרי הבית של החברה שלנו. בכל מקרה ההקלטה מבוצעת באולפן הקלטות מקצועי ברמה הכי גבוהה שיש.

גם ציוד הצילום הוא מקצועי (מצלמת HD). אנחנו שואפים לצלם את הקליפ הכי מלוטש, הכי מדויק והכי נכון  מבחינה צילום וזה דורש כמובן ציוד צילום מקצועי מהרמה הכי גבוהה הקיימת.

קליפ בהפתעה שמופק על ידי החברה שלנו, לא דומה לקליפ "בעבודת בית", הוא נעשה עם הציוד הכי שווה שהופך אותו לקליפ ברמה מקצוענית לגמרי ורק כך צריך להגיש מתנה שהיא קליפ בהפתעה.

שלח

name

שדה חובה​

תודה!

תודה שפנית אלינו, נחזור אליך בהקדם.

e-mail

שדה חובה

subject​

שדה חובה

massage

שדה חובה

צרו קשר או שלחו הודעה

אימייל

goldmeny@gmail.com

Meny@goldsongs.co.il‏

 

שעות פעילות

א-ה- 08:00-22:00

שישי- 08:00- שעה לפני כניסת השבת

כתובת

היצירה 16, רמת גן

 

טלפונים

052-8768141 

03-9600990