אז איך בעצם הכל התחיל?

 

אודות שיר בהזמנה

GOLDSONGS הוקמה בשנת 2007, והיא עוסקת בהפקת שירים, מצגות, ג'ינגלים וקליפים לאירועים. מאות לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו שוב ושוב מעידים - אין עוד מתנה כזו.

 

משהו ממני

"עוד לפני שהחלה GOLDSONGS לפעול, הדם בעורקיי כבר זרם בחרוזים ובכתיבת שירים על כל נושא שקיים. המוזיקה, הקשבה לה והפקתה היא אהבת חיי ולה אני חב תודה ענקית.

 

אמרתי לעצמי, אם אני כותב שירים לעצמי, מלחין אותם ואפילו שר לפעמים, למה שלא יוכלו גם אנשים אחרים ליהנות מיכולתי לכתוב על כל נושא שעולה בדעתם?

 

מאז החלה GOLDSONGS לפעול, צברנו מאגר גדול של לקוחות מרוצים, שהעבירו את שמנו מפה לאוזן.

 

הפידבק שאנחנו מקבלים מן הלקוחות, קהל האנשים המרוצים, הוא הדלק שלנו בכתיבת השירים, בהכנת הקליפים ובהפקתם – אך מעל לכול, זהו מקור הנאה גדול לכולנו העוסקים בכך בהתלהבות.

 

GOLSONGS מונה צוות מיומן ומוכשר של כותבי טקסטים, מלחינים, בנק זמרים\זמרות, קריינים וקרייניות, מפיקים מוזיקליים, יועץ מוזיקלי,במאי קולות, טכנאי סאונד, צלמי וידאו+עורכים וכמובן את אולפני ההקלטות המקצועיים והחדישים ביותר, הנותנים לכם את כל האופציות הקיימות שרק ניתן לדמיין.

 

GOLDSONGS רואה בכל לקוח, עסק או חברה, יחידה אחת אשר בעבודה משותפת ניתן להגיע לתוצאה המושלמת, בדגש על איכות, מקצועיות ושירות ללא פשרות."


 

 

ניפגש בשמחות,

 

מני גולדמן

מנכ"ל ומייסד

 

אודות

שלח

name

שדה חובה​

תודה!

תודה שפנית אלינו, נחזור אליך בהקדם.

e-mail

שדה חובה

subject​

שדה חובה

massage

שדה חובה

צרו קשר או שלחו הודעה

אימייל

goldmeny@gmail.com

Meny@goldsongs.co.il‏

 

שעות פעילות

א-ה- 08:00-22:00

שישי- 08:00- שעה לפני כניסת השבת

כתובת

היצירה 16, רמת גן

 

טלפונים

052-8768141 

03-9600990